Bruk Bud Układanie kostki brukowej Radziejów,Osięciny,Brześć Kujawski,Ciechocinek, Aleksandrów Kujawski, Inowrocław, Włocławek

Firma "BRUK-BUD" zajmuje  się układaniem kostki brukowej działamy na rynku od 2006r. Przez ten okres nabraliśmy dużego doświadczenia w zakresie prac brukarskich oraz zdobyliśmy rzeszę zadowolonych klientów.

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji państwowych. Nasze doświadczenie, referencje oraz szeroka oferta sprawiają, ze jesteśmy firmą godną zaufania. Oferujemy profesjonalne układanie kostki brukowej i granitowej na parkingach, chodnikach, wjazdach, placach manewrowych, terenach wokół osiedli mieszkaniowych, alejkach i tarasach. Usługi brukarskie świadczymy  na terenie województwa kujawsko-pomorskiego (Piotrków Kujawski, Radziejów,Osięciny,Brześć Kujawski,Ciechocinek, Aleksandrów Kujawski, Toruń, Bydgoszcz) i wielkopolskiego (Babiak,Sompolno,Wierzbinek,Skulsk,Ślesin,Konin,Kłodawa,Koło) do 100 km od siedziby naszej firmy!

Brukarstwo jest to sposób układania kostki wszelkiego rodzaju i typu na odpowiednio w tym celu przygotowanym podłożu. Nasza firma oferuje Państwo brukarstwo na poziomie profesjonalnym, układaniem kostki zajmujemy się od lat i dzięki temu potrafiliśmy opracować unikalne metody pracy pozwalające Na nie tylko robić to bardzo efektywnie lecz również efektownie. Dla Nas brukarstwo to sztuka, na której naukę potrzeba wiele lat solidnej i ciężkiej pracy.

 Profesjonalne Brukarstwo Do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie i dzięki temu klienci są zadowoleni z efektów naszej pracy. Nigdzie się nie spieszymy, pracujemy sprawnie jednak dokładnie. My jako firma chcemy być przede wszystkim zleceniobiorcą rzetelnym i odpowiedzialnym dlatego, poza tym, że klient nie kupuje od Nas kota w worku, to jeszcze wykonanie kostki może być przez niego na bieżąco analizowane i sprawdzane, czy jest zgodne z założonym konceptem. Działając solidnie staramy utrzymać odpowiednie tempo swej pracy, tak aby nastręczyć przy jej okazji jak najmniej problemów swoim klientom. Wiemy z autopsji i wieloletniego doświadczenia, że prace brukarskie potrafią wydatnie utrudnić życie dlatego staramy się jak najszybciej ulżyć klientom, tak aby ich życie wróciło do normalności. Naszym mottem w sferze brukarstwa jest stare powiedzenie Mikołaja Reja „jaka praca taka zapłata” dlatego staramy się ją wykonywać uczciwie i należycie.